امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82346
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زرند، حجت‌الاسلام مجید انصاری بعد از ظهر امروز در همایش شوراهای اسلامی شهرستان زرند اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زرند، حجت‌الاسلام مجید انصاری بعد از ظهر امروز در همایش شوراهای اسلامی شهرستان زرند اظهار داشت: با تلاش و پیگیری نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان در مجلس در شهرستان زرند توسعه اقتصادی بسیار ارزشمندی صورت گرفته و این شهرستان در راستای صنعتی شدن گام‌های بلندی را برداشته است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور به مسائل کشور پرداخت و گفت: دولت تدبیر و امید در عرصه جهانی قویترین اقدامات عرصه دیپلماسی را برای برداشتن تحریم‌های ظالمانه به کار گرفت و بر اساس عزت، حکمت و مصلحت شجاعانه وارد میدان شد.

انصاری با بیان اینکه رقبای ما نمی‌خواستند ایران اسلامی توسعه پیدا کند و به همین دلیل سنگ‌اندازی می‌کنند، عنوان کرد: برخی اقلیت در خیال کودکانه موارد کذبی را مطرح می‌کنند، اما بر خلاف اینها دارایی‌های کشور بر اساس نظر قطعنامه آزاد شده و به کشور عودت داده می‌شود.

وی افزود: از روز اول کاری دولت تدبیر و امید رئیس جمهور تاکید کرد، حرمت دولت، حرمت مجلس است و برای نخستین‌بار لیست وزرا را در همان مراسم تحلیف به مجلس معرفی کرد.

انصاری گفت: با همه این مسائل دولت جلوی رشد تورم را گرفت و از 44 درصد به 33 درصد کاهش پیدا کرده که این نتیجه قانون‌گرایی دولت به ویژه شخص رئیس جمهور است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: دولت به جد به مبارزه با فساد آمده است، عده‌ای کیسه‌های بزرگی پر کرده‌اند و به بهانه‌های دور زدن تحریم‌ها مردم را دور زدند و دولت جلوی اینها را گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: ولی فقیه مورد حمایت قاطع ملت ایران است، تمام اصلاح طلبان و اصولگرایان حامی نظام و ولایت فقیه هستند، بنابراین باید هم تشریک مساعی کنیم و در راستای پیشبرد اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش تلاش کنیم.
انتهای پیام/80022/ی40
برچسب ها:
آخرین اخبار