امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82349
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
محمد حسین پرکره قائم مقام جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

محمد حسین پرکره قائم مقام جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد از حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی گفت: حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه‌های دیگر و حتی مراسم مختلف عملی قابل پیش بینی برای شروع فتنه‌ای جدید است.

پرکره ادامه داد: خاتمی به عنوان مهره سوخته جریان اصلاحات نقشی شبیه میرحسین بازی خواهد کرد و البته سرانجامی شبیه سرانجام میرحسین در انتظارش خواهد بود.

این فعال دانشجویی افزود: خاتمی به عنوان مهره سوخته اصلاح‌طلبان بدنامی در تاریخ ایران را به گمنامی و حذف از تاریخ سیاسی ملت ایران ترجیح می‌دهد.

قائم مقام جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی خاطرنشان کرد: خاتمی به مهره بازی سه ضلع پدرخوانده، مردخاکستری و جوان جویای نام که اتاق فکر جریان اصلاحات هستند تبدیل شده است و اینگونه اقداماتش برای نجات از مرگ سیاسی است.

وی گفت: خاتمی قدر عطوفت و رافت دستگاه قضا را بداند و به جای برهم زدن امنیت روانی مردم از اقدامات و عملکردهای ناشایستش که در سال 88 منجر به خاک و خون کشیدن جوانان شد از ملت عذرخواهی کند شاید مقبول ملت افتد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار