امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82359
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در رابطه با جزئیات این خبر گفت: یکی از شهروندان بجنوردی با ارائه شکوائیه‌ای مبنی بر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در رابطه با جزئیات این خبر گفت: یکی از شهروندان بجنوردی با ارائه شکوائیه‌ای مبنی بر انتشار تصویر غیراخلاقی منتسب به وی در فضای مجازی و نشر اکاذیب، تهمت و افترا در محل کارش، درخواست رسیدگی به پرونده را داشت.

سرگرد سهیل خاکشور با اشاره به اینکه این موضوع باعث به هم خوردن اوضاع محل کار و زندگی شخصی شاکی شده بود، افزود: بررسی‌های فنی و تخصصی در خصوص صحت و سقم موضوع آغاز شد و مستندات و ادله لازم در خصوص عامل انتشار تصویر و مطالب موردنظر جمع آوری شد.

وی همچنین تصریح کرد: با توجه به سرنخ‌های به دست آمده فردی به هویت (ه.ت) ساکن یکی از روستاهای مجاور شهرستان بجنورد شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در ادامه بیان داشت: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده، اذعان داشت تصاویر و مطالب موردنظر را با هدف انتقام گرفتن از شاکی به دلیل برهم زدن رابطه‌اش با دوستش منتشر کرده است و بزه انتسابی را قبول دارد.

سرگرد خاکشور خاطرنشان کرد: پرونده به همراه متهم جهت سیر مراحل قانونی و ارشاد قضایی تحویل مراجع قضایی شهرستان بجنورد شد.

این مقام انتظامی ضمن هشدار و ارائه راهکارهایی پیشگیرانه به شهروندان عزیز از هموطنان درخواست کرد: در صورت مشاهده موارد مشابه سریعاً با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها