امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82364
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 23
رحمت الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس در بزرگراه آزادگان و مصدوم شدن تعدادی از ...

رحمت الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس در بزرگراه آزادگان و مصدوم شدن تعدادی از شهروندان اظهار داشت: با لطف خداوند و تلاش پزشکان، حال اکثر این مصدوم خوب است.

وی تصریح کرد: به جزء دو نفر از مصدومان که البته حال آنها نیز رو به بهبود است، بقیه حالشان خوب است و پیش بینی می‌شود طی روزهای آینده از بیمارستان ترخیص شوند.

حافظی ادامه داد: بنده بازدیدی را از بیمارستان‌هایی که این عزیزان در آنجا بستری هستند، داشتم که باید از خدمت رسانی پزشکان و پرسنل بیمارستان‌های( مدائن،یاس سفید و آتیه) تشکر کنم.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری افزود: شرکت شهر سالم وابسته به شهرداری تهران نیز از ابتداء مراحل درمان مصدومان تا به این لحظه عملکرد قابل قبولی را داشته است ضمن اینکه تمامی هزینه های درمان مصدومان توسط شرکت شهر سالم پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: طبق هماهنگی صورت گرفته قرار است به آن دسته از مصدومانی که در این حادثه به صورت سرپایی مداوا شدند، خدمات مشاوره‌ای به دلیل استرس زمان وقوع حادثه داده شود.

حافظی در ادامه با تأکید بر اینکه شورای شهر تهران به هیچ وجه از قصور نهادهای متخلف نخواهد گذشت، گفت: این موضوع را تا آخرین لحظه و از طریق قضایی پیگیری خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری بیان داشت: در روزهای گذشته حادثه دیگری در یکی از بوستان‌های مجاورت بیمارستان شهید فهمیده رخ داده که دراین حادثه یک کودک به دلیل برق گرفتگی در درون حوضچه بوستان فوت کرده است.

وی گفت: در بوستان کوچک جلالی در حاشیه بزرگراه نواب در ضلع غربی این بوستان در داخل فضای سبز حوضچه تزئینی به ابعاد یک متر عرض و یک متر عمق وجود دارد که دو رشته سیم برق فاقد روکش و عایق درون آن رها شده و هنگامی که کودک به درون این حوضچه که تا حدودی از آب پرشده بود، می‌رود ناگهان دچار برق گرفتگی شده و جان خود را از دست می‌دهد.

 حافظی افزود: این موضوع به زودی در صحن علنی شورا پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها