امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82371
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 43
صفرعلی‌ براتلو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره مصوبات آخرین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: در این جلسه مردمی کردن مبارزه با مواد ...

صفرعلی‌ براتلو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره مصوبات آخرین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: در این جلسه مردمی کردن مبارزه با مواد مخدر تقویت کمپ‌های ترک اعتیاد و ورود خیرین با عنوان خیرین سلامت در حوزه ترک معتادین مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر اشتغال افرادی که از مواد مخدر، پاک می‌شوند در اولویت اصلی این ستاد قرار گرفته است و در این حوزه نیز نیاز به کمک خیرین و دیگر دستگاه‌ها داریم.

وی با اشاره به اینکه باید قانون عدم بکارگیری معتادین در سطح جامعه تغییر کند، گفت: آموزش، تقویت کمپ‌ها و کارآفرینی برای افرادی که از مواد مخدر پاک می‌شوند در دستور کار قرار گرفته است.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: از هفته آینده جمع‌آوری معتادان متهاجر در سطح استان تهران با شدت بیشتری انجام می‌شود.

براتلو با تأکید بر اینکه مشکلی برای جمع‌آوری معتادان نداریم، گفت: باید کمپ‌ها را برای ترک اعتیاد تقویت کنیم چرا که میزان پذیرش این کمپ‌ها در حال حاضر کمتر از سطح جمع‌آوری معتادان است.

وی افزود: طرح جمع‌آوری معتادان در استان تهران اجرایی خواهد شد و مناطق شوش، خیابان هرندی و حاشیه اتوبان چمران و فرحزاد نیز با توجه به اینکه در گذشته نسبت به جمع‌آوری معتادین این مناطق اقدام شده است مجدداً برای پاکسازی این منطقه‌ها اقدام می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها