امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82372
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد مسجد جامعی رئیس شورای شهر تهران در ادامه تهران‌گردی خود این جمعه از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد مسجد جامعی رئیس شورای شهر تهران در ادامه تهران‌گردی خود این جمعه از منطقه 5 بازدید کرد.

پژمان پشم‌چی‌زاده شهردار منطقه 5 و همچنین برخی از مدیران میراث فرهنگی و اعضای شورایاری‌های محله کن، رئیس شورای شهر تهران را در این بازدید همراهی کردند.

رئیس شورای شهر تهران در ابتدا از محله کن و باغات آن بازدید کرد که در ادامه بازدیدی را از قدیمی‌ترین چنار تهران داشت.

وی در حاشیه بازدید از قدیمی‌ترین چنار تهران گفت: این چنار باید ثبت میراث طبیعی شود.

مسجدجامعی در ادامه از پل تاریخی کن که سابقه آن به حدود 100 سال قبل برمی‌گردد،بازدیدی را داشت و گفت: این پل نیز باید با هماهنگی سازمان میراث فرهنگی ثبت ملی شود.

به گزارش فارس، احمد مسجد جامعی در ادامه در کوچه باغ‌های کن بازدیدی را داشت و از آخرین وضعیت باغات این محله مطلع شد.

رئیس شورای شهر تهران سپس با آستان امامزاده شعیب در محله کن رفت و با اشاره به فعالیت یکی از قهوه‌خانه‌ها در حریم امامزاده گفت: فعالیت این قهوه‌خانه باید با هماهنگی شهرداری متوقف شود چرا که باید احترام امامزاده حفظ شود.

وی در ادامه با اشاره به تاریخ بنای امامزاده شعیب گفت: ابن بنا به دوره صفویه برمی‌گردد.

به گزارش فارس، رئیس شورای شهر تهران در ادامه تهران‌گردی این هفته خود به آستان مقدس امامزاده علی‌ بن جعفر بن موسی الکاظم (ع) رفت و در ادامه بر مزار شهدای اطراف این امامزاده فاتحه‌ای را قرائت کرد.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه و به مناسبت روز معلم دیداری را را برخی از معلمان و مدیر دبستان پسرانه شهید سیاوش وصال داشت و ضمن ارز تقدیر از معلمان فرا رسیدن روز معلم را به آنها تبریک گفت.

مسجدجامعی در ادامه از مدرسه نابینایان شهید جواد موفقیان و همچنین منازل پدر آیت‌الله مهدوی‌کنی؛ رئیس مجلس خبرگان رهبری و درویش رضا منظمی استاد کمانچه و همچنین مرکز توریستی در حال ساخت عالی‌قاپو بازدید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها