امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82388
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
زهرا سیاری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: زنان سرپرست خانوار زیادی وجود دارد که برای گذران زندگی خود به مشاغل کاذب روی می‌آورند و این موضوع ...

زهرا سیاری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: زنان سرپرست خانوار زیادی وجود دارد که برای گذران زندگی خود به مشاغل کاذب روی می‌آورند و این موضوع هشداری برای مسئولان است.

وی ادامه داد: تأمین معاش خانواده این افراد یکی از مسائلی است که اگر به صورت جدی بر روی آن برنامه‌ریزی شود، می‌تواند از بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند.

این مشاور امور خانواده افزود: راه‌اندازی مراکز تولیدی با حضور زنان سرپرست خانوار و سپردن اداره این مراکز به زنان و دادن وام‌های خوداشتغالی از جمله راهکارهایی است که می‌تواند مشکل اشتغال آنها را حل کند.

به گزارش فارس، لایحه حمایت از زنان سرپرست خانوار در دولت دهم تدوین شد که با به پایان رسیدن کار دولت دهم ادامه پیگیری‌ها برای اجرای این لایحه به دولت یازدهم رسید.

شهین‌دخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در بیان آخرین وضعیت لایحه حمایت از زنان سرپرست خانوار گفت: این لایحه آماده ارائه و کمیسیون اجتماعی دولت است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها