امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8239
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این هنرمند ایرلندی در کنار بیل مورای و ملیسا مک کارتی به ایفای نقش خواهد پرداخت. تد ملفی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این هنرمند ایرلندی در کنار بیل مورای و ملیسا مک کارتی به ایفای نقش خواهد پرداخت. تد ملفی کارگردان فیلم است.

تد ملفی درام اجتماعی خود را براساس فیلم‌نامه‌ای غیراقتباسی و اصیل از خودش کارگردانی می‌کند. او این فیلم‌نامه را سه سال قبل نوشته است.

این فیلم‌ساز از «سن وینسنت دوان نویز» به عنوان یک کمدی درام رمانتیک اسم می‌برد، که از پس زمینه قوی اجتماعی برخوردار است.

خط اصلی قصه فیلم در ارتباط با کارمندی بازنشسته با بازی بیل مورای است، که روزگارش را با انجام کارهای معمولی و کم‌ارزش سپری می‌کند.به زودی او با یک زن تنها و بی‌پناه (با بازی مک کارتی) آشنا می‌شود که همراه پسر نوجوان دوازده ساله‌اش زندگی و روزگار سختی دارد.

این زن که در همسایگی مرد بازنشسته زندگی می‌کند، باعث ایجاد یک تحول بزرگ روحی و روانی در وی می‌شود و مرد تصمیم می‌گیرد ضمن کمک به آنها ،در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کند.

این در حالی است که کشیش محلی از تلاش‌های مرد بازنشسته برای حضور در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی استقبال کرده و در این راه، به وی کمک هم می‌کند.

کریس اوداد در قصه فیلم - که کلیسا نقش مهمی در آن دارد و حتی نام فیلم هم وام گرفته از همین مکان مذهبی است - در نقش کشیش محلی بازی می‌کند.

این کاراکتر در ابتدای قصه این کمدی درام اجتماعی، به خاطر کارها و اقدامات مرد بازنشسته با او رابطه دوستانه و صمیمانه‌ای ندارد. اما پس از تحول روحی مرد، آن دو تبدیل به دوستانی نزدیک و صمیمی می‌شوند.

سازندگان فیلم می‌گویند برعکس کاراکتر بیل مورای که در بخش مهمی از قصه حکم یک ضدقهرمان را دارد، کاراکتر کشیش قصه به صورت شخصیتی دوست داشتنی و محبوب عموم مردم ترسیم شده است.

این فیلم با هزینه‌ای 13 میلیون دلاری تهیه خواهد شد و قرار است کلید فیلم‌برداری آن، اواسط ماه ژولای در شهر نیویورک زده بشود. شرکت مستقل فیلم‌سازی چرنین اینترتینمنت تهیه‌کننده فیلم است.

تماشاگران سینما سال قبل کریس اوداد را در کمدی خانوادگی و مستقل «ساق دوش‌ها» در یک نقش مکمل دیدند. این فیلم که با هزینه‌ای پائین تهیه شده بود، در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی بیش از 100 میلیون دلار فروش کرد و تعجب تحلیل‌گران اقتصادی سینما را برانگیخت.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها