امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82390
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، سید محمد بهشتی اظهار کرد: تاکنون برنامه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، سید محمد بهشتی اظهار کرد: تاکنون برنامه‌های اجرا شده در سازمان میراث فرهنگی در جهت حفظ ارزش‌های اصفهان گاهی موفق و در برخی مواقع ناموفق بوده است.

وی وظیفه اصلی سازمان میراث فرهنگی را شناسایی و معرفی ارزش‌ها و ظرفیت‌های اصفهان دانست و افزود: هنوز برای این مهم فعالیت‌های قابل توجه انجام نشده با توجه به اینکه روزگاری اصفهان نمونه‌ای از باغ شهر در جهان بود و اروپا از این شهر الگوبرداری می‌کرد اما تاکنون با این وجود برای آشکار کردن ارزش‌های پنهان این شهر کار شاخصی انجام نشده است.

مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر اینکه اصفهان از جایگاه ویژه‌ای در سطح جهان برخوردار است، ادامه داد: اصفهان گوهر گران بهایی است که می‌بایست در مقیاس این شهر فعالیت‌های زیادی صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه برای اصفهان می‌شد در گذشته طرح‌های خوبی برای معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این شهر اجرا کرد، ادامه کرد: متأسفانه ما در این زمینه غفلت کردیم بیشتر فعالیت‌ها در خصوص توسعه اصفهان همانند سایر شهرها بوده و امید است برای معرفی و شناسایی ارزش‌های این شهر مورد توجه همگان قرار گیرد.

بهشتی برگزاری هفته نکوداشت اصفهان را کاری مثبت ارزیابی و بیان کرد: اصفهان به دلیل ارزش‌های غنی تاریخی و فرهنگی می‌بایست بزرگداشت داشته باشد و لازم است دست اندرکاران برگزاری هفته نکوداشت اصفهان را تحسین کرد و با برگزاری این هفته می‌توان ظرفیت‌های نهفته آن را به طور واقعی معرفی نمود.

انتهای پیام/2301/ر/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها