امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82394
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شوشتر، عبدالرضا کوهپایه عصر امروز در مراسم رسمی استقبال از دوچرخه‌سواران دوستدار محیط زیست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شوشتر، عبدالرضا کوهپایه عصر امروز در مراسم رسمی استقبال از دوچرخه‌سواران دوستدار محیط زیست در محل آبشارهای شوشتر اظهار کرد: در شرایط کنونی وضعیت محیط زیست در کشور اصلا مناسب نیست و باید برای رفع خطرات در این حوزه فکری اساسی کرد.

وی تاکید کرد: گونه‌های نادر حیوانی در کشور در معرض انقراض هستند و به این دلیل باید فکری اساسی برای بهبود وضعیت این گونه‌های نادر و منحصر به فرد کرد.

کوهپایه افزود: گوزن زرد ایرانی، پلنگ ایرانی، گونه‌های مختلف جانوری و ... همگی در معرض انقراض هستند و به این دلیل باید برای وضعیت محیط زیست در خوزستان و کشور فکری اساسی کرد؛ تا به آینده حیات وحش کشور بتوان امیدوار بود.

این دوستدار میراث فرهنگی خاطر نشان کرد: برای حفاظت از محیط زیست آموزش نیاز است، مردم باید روش‌های حفاظت از محیط زیست را بیاموزند و در این زمینه تبلیغ و فعالیت عمومی نیاز است.

کوهپایه تاکید کرد: حفاظت از محیط زیست در فرهنگ ایرانیان جایگاه بسیار خوبی دارد و در نقوش موجود سنگی در آثار تاریخی می‌توان از روش‌های رایج دوران باستان در حفاظت از محیط زیست و همزیستی با حیوانات آگاه شد.

این دوچرخه‌سوار دوستدار محیط زیست گفت: باید در راستای معرفی داشته‌های محیط زیست به مردم شرایط موجود کنونی و مشکلات روز افزون حال حاضر کشور را به دلیل بحرانی بودن شرایط محیط زیست تشریح کرد تا بتوان به تغییرات مثبت در این زمینه امید بست.
انتهای پیام/72006/ی30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها