امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82414
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منابع میدانی سوری تاکید کردند که پیشروی ارتش سوریه به سمت زندان مرکزی شهر حلب ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منابع میدانی سوری تاکید کردند که پیشروی ارتش سوریه به سمت زندان مرکزی شهر حلب که یک سال و نیم است، در محاصره گروه‌های تروریستی تکفیری است، همچنان ادامه دارد.

بنابر این گزارش نیروهای ارتش سوریه هم اکنون به بیمارستان «الکندی» رسیده و در نزدیکی زندان مرکزی حلب قرار دارند و در ادامه پیروزی‌های خود موفق شدند، میدان «البریج دوم» را نیز به کنترل خود درآورند و آن را از عناصر مسلح پاکسازی کنند.

منابع میدانی سوری تاکید می‌کنند که نیروهای ارتش سوریه به قدری به زندان مرکزی شهر حلب نزدیک شده‌اند که با چشم غیر مسلح نیز می‌توان آن را مشاهده کرد و نیروهای ارتش سوریه با نیروهای مستقر در زندان امکان رد و بدل کردن پیام را یافته‌اند.

نیروهای ارتش سوریه در حلب را سر تیپ «سهیل الحسن» برعهده دارد که در میان ارتش سوریه و همچنین گروه‌های مسلح تروریستی به «ببر» معروف است و هم اکنون به همراه نیروهایش در نزدیکی زندان مرکزی هستند و گفته می‌شود، ظرف روزهای آتی باید شاهد شکستن محاصره زندان باشیم.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها