امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8242
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارگردانی این فیلم ترسناک را فیلم‌ساز تازه واردی به نام کلی مادیسون به عهده دارد و آن را بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارگردانی این فیلم ترسناک را فیلم‌ساز تازه واردی به نام کلی مادیسون به عهده دارد و آن را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از خودش جلوی دوربین می‌برد.

خط اصلی قصه فیلم، نگاهی سورئالیستی به یک ماجرای عجیب و غریب دارد که طی آن، در شب افتتاح یک هتل بزرگ در ویلیامزپورت سی و دو نفر ناپدید شدند.

این اتفاق در سال 1953 رخ داد و بازتاب وسیعی در رسانه‌های گروهی داشت. این پرونده مرموز و عجیب و غریب هیچ وقت به نتیجه مشخصی نرسید.نیکلاس کیج در «هتل 33» در نقش یک کارآگاه باهوش و فعال به نام کامینسکی بازی می‌کند. او مامور حل و فصل این پرونده می‌شود.

در شرایطی که کارآگاه کامینسکی در حال تحقیق بر روی این پرونده مرموز است ،چهار نوجوان برای برگزاری یک جشن داخل هتل( که حالا کسی حق ورود به آن جا را ندارد و به حالت تعطیلی در آمده است) می‌شوند.

بزودی اوضاع در هتل شکل‌ دیگری به خودش می‌گیرد و حالا کامینسکی باید توجه خودش را بر روی ناپدید شدن ناگهانی و مشکوک دو تن از این نوجوانان بکند.با گذشت زمان، کامینسکی موفق به کشف اطلاعاتی می‌شود که سیر ماجراها را وارد مرحله تازه‌ای می‌کند و او را در موقعیت دشوار‌تری قرار می‌دهد.

کلید فیلم‌برداری «هتل 33» ماه سپتامبر در لوکیشن‌های واقعی که ماجرای اصلی در آن جا اتفاق افتاده بود، زده خواهد شد.

شرکت مستقل فیلم‌ساز امت فورلا تهیه کننده «هتل 33» است .این فیلم دلهره‌آور و سورئالیستی با هزینه تولید 35 میلیون دلاری تهیه خواهد شد.

نیکلاس کیج در حالی قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرد ،که طی دو ماه گذشته قرارداد بازی در حداقل چهار فیلم تازه دیگر را هم امضا کرده است.

تحلیل‌گران سینمایی از این بازیگر به عنوان یکی از چهره‌های بسیار پر کار سال 2013 صنعت سینما اسم می‌برند.این در شرایطی است که فیلم های چند سال اخیر این بازیگر، هیچ یک فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماها نداشته اند.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها