امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82423
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سی‌ان ان، رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار صدراعظم آلمان، در کنفرانس خبری از تحمیل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سی‌ان ان، رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار صدراعظم آلمان، در کنفرانس خبری از تحمیل هزینه های بیشتر بر روسیه به دلیل حوادث اوکراین خبر داد.

وی افزود: من و خانم مرکل دوباره بر لزوم استفاده از راه حل دیپلماتیک برای بحران اوکراین تأکید می کنیم.

اوباما در ادامه اظهارات خود به تأثیر بحران اوکراین و تحریم های اقتصادی اعمال شده بر روسیه به واسطه این شرایط پرداخت و گفت: اقدامات روسیه در اوکراین باعث ضعیف و ضعیف‌تر شدن اقتصاد روسیه خواهد شد.
رئیس جمهور آمریکا با اشاره به افشاگری های اسنودن در خصوص شنود تلفن مرکل توسط دستگاه امنیتی آمریکا، از تأثیر نامطلوب اظهارات اسنودن روابط آلمان و آمریکا ابراز تأسف کرد و آن را «دردآور» خواند.
رئیس جمهور آمریکا با اشاره به مرگ زجرآور یک سیاه‌پوست آمریکایی در اوکلاهاما بر اثر تزریق داروی اشتباه گفت که این اعدام مشکلات مهم موجود در حکم اعدام را مورد تأکید قرار می‌دهد.
رئیس جمهور آمریکا گفته در اجرای حکم اعدام در آمریکا نابرابری‌های نژادی وجود داشته و این حکم به صورت نابرابر اجرا می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار