امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82433
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، نیروهای ملی‌گرا - دموکراتیک بحرین پس از 38 ماه تظاهرات و اعتراض‌های مردمی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، نیروهای ملی‌گرا - دموکراتیک بحرین پس از 38 ماه تظاهرات و اعتراض‌های مردمی مسالمت آمیز طرح تشکیل دولت ملی انتقالی را ارائه دادند که اداره مرحله انتقالی در بحرین را برعهده بگیرد.

این نیروها اعلام کردند، مهمترین وظیفه این دولت فراهم کردن زمینه نگارش قانون اساسی جدیدی است که همه مردم بحرین از طیف‌های مختلف در آن مشارکت داشته باشند و کشور بحرین را به کشوری دموکراتیک و نه سلطنتی و استبدادی تبدیل کند.

نیروهای ملی گرای بحرینی در پایان تظاهرات خود که تحت عنوان «وطنی که سرفرود آوردن را نمی‌شناسد» تاکید کردند که دیکتاتوری و استبداد هیچ مشروعیتی ندارد و مشروعیت تنها از از طریق مردم و با توافق و از گذر روند سیاسی به حکومت داده می‌شود.

این نیروها همچنین همبستگی خود با زندانیان آزادی بیان که هم اکنون در زندان مرکزی جو در اعتصاب غذا به سر می‌برند، اعلام کردند.

آنها همچنین ادامه نقض حقوق بشر در بحرین به واسطه حکومت این کشور را محکوم و تاکید کردند که راه حل امنیتی در بحرین جایی ندارد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها