امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82447
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل در مصاحبه‌ای که روز جمعه منتشر شد، گزارش‌های منتشر شده مبنی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل در مصاحبه‌ای که روز جمعه منتشر شد، گزارش‌های منتشر شده مبنی بر کناره‌گیری «اخضر ابراهیمی» از نمایندگی سازمان ملل و اتحادیه عرب در سوریه را رد کرد.

آقای بان که با شبکه العربیه مصاحبه می‌کرد، در مورد این شایعات گفت: «من به اخضر ابراهیمی اطمینان و اعتماد کامل دارم. او بسیار مجرب است و از سوی بازیگران منطقه مورد احترام است. او تا الان سخت تلاش کرده و صحیح نیست که در مورد آینده او بحث کنیم. او همچنان با فعالیت خود به عنوان نماینده مشترک (سازمان ملل و اتحادیه عرب) ادامه خواهد داد.»

در هفته‌های اخیر گزارش‌های متعددی از تصمیم ابراهیمی برای کناره‌گیری منتشر شده است. با این وجود، مقامات سازمان ملل تاکنون این گزارش‌ها را رد کرده‌اند.

دبیر کل سازمان ملل در بخش دیگری از مصاحبه خود با العربیه، با بیان این ادعا که «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه به قول‌های خود پایبند نبوده، گفت به همین دلیل مدت‌هاست که ارتباط مستقیم خود با اسد را قطع کرده، چراکه این ارتباط را کارآمد ندیده است.
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها