امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82459
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، کتاب «اخلاق و آداب ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، کتاب «اخلاق و آداب زندگی در شریعت اسلامی (سراج الاشیعه فی آداب الشریعه)» تألیف آیت الله حاج شیخ عبدالله مامقانی غروی در غرفه انتشارات «رسالت یعقوبی» بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی تهران به مخاطبان این عرصه، ارائه شده است.

کتاب «اخلاق و آداب زندگی در شریعت اسلامی» توسط کارشناسان برنامه به سمت خدا به عنوان کتاب مرجع اخلاقی معرفی شده است که خوشبختانه در این نمایشگاه نیز از استقبال خوب مخاطبان هم همراه است.

این کتاب با قیمت 24 هزار تومان از سوی انتشارات رسالت یعقوبی منتشر شده است که در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ارائه 30 درصد تخفیف خرید کتاب و در نهایت 18 هزار تومان به علاقه مندان ارائه شده است.

بر اساس این گزارش، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 لغایت 20 اردیبهشت سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها