امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82473
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات مؤسسه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیش از ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات مؤسسه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیش از 30 عنوان کتاب در این رویداد بزرگ فرهنگی حاضر است.

کتاب‌های عرضه‌شده در غرفه فارس درباره مباحثی چون بیداری اسلامی، انقلاب اسلامی، تحولات خاورمیانه و مباحث تخصصی رسانه برای علاقمندان عرضه شده است.

بر مبنای این گزارش در سه روز اول نمایشگاه کتاب، آثاری چون سودای سکولاریزم اثر یاسر جبرائیلی، کتاب سلفی‌گری در خاورمیانه عربی اثر کامران کرمی، کتاب اسلام و جریان‌های اسلامی در آذربایجان نوشته ولی کوزه‌گر کالجی و صهیونیزم در آذربایجان چه می‌کند؟ بیشترین مخاطب را در میان مخاطبان داشته‌اند.

از دیگر کتاب‌های عرضه‌شده در غرفه فارس می‌توان به کتاب راهکارها و راهبردهای ایالات متحده در امنیت سایبر نوشته فؤاد ایزدی، کتاب دیپلماسی فرهنگی امریکا در خاورمیانه اثر احمد اسفندیاری، کتاب ایران پس از انقلاب اسلامی نوشته روح‌الامین امین‌آبادی، دادگاه 88، معمای تحریم، ارتباطات بحران، بی‌بی‌سی فارسی و انتخابات 88 و غیره ذکر کرد.

غرفه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نمایشگاه کتاب در شبستان مصلا راهروی 27 واقع شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها