امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82489
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز جمعه 12 اردیبهشت با حضور در مصلای امام خمینی (ره)، از بیست و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز جمعه 12 اردیبهشت با حضور در مصلای امام خمینی (ره)، از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید و با «سیدعباس صالحی» معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه و نیز «مجید صحاف» مدیر کمیته جنبی، دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

وی در سخنانی با اشاره به حضور افغانستان به عنوان مهمان ویژه در این دوره رویداد، از مسئولان برگزارکنندگان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواست توجه بیشتری به کشورهای فارسی‌زبان از جمله افغانستان و تاجیکستان داشته باشند.

رضایی همچنین کتاب را کالایی مهم توصیف کرد که می‌تواند نمایانگر فرهنگ و تمدن کشور ما باشد.

یکی از دغدغه‌های دیگر رضایی که در این دیدار مطرح شد، تامین نیازهای مختلف مردم جامعه با انتشار کتاب‌های مختلف در طول سال بود تا آثار منتشرشده پاسخگوی نیاز واقعی مردم باشد.

رضایی در پایان از زحمات دست‌اندرکاران برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تشکر و قدردانی کرد.

«مجید صحاف» مدیر کمیته جنبی نمایشگاه نیز در این دیدار گزارشی از نظرسنجی ارتباط بازدید مردم از نمایشگاه بین‌المللی کتاب و میزان مطالعه ارائه کرد.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 10 تا 20 اردیبهشت در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برپاست.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار