امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82498
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتشارات روایت فتح امسال ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتشارات روایت فتح امسال برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب تهران به انتشار 5 مجموعه از مستندهای شهید مرتضی آوینی پرداخت که از سال گذشته مخاطبان بسیاری منتظر این مجموعه بودند.

این 5 مجموعه در یک پک چوبی و معمولی که همه آنها کارهای دفاع مقدسی شهید مرتضی آوینی بوده که از صدا و سیما به عنوان روایت فتح پخش می‌شده، است که از فروش قابل توجهی در بخش رسانه‌ای مؤسسه انتشاراتی روایت فتح برخوردار بوده است.

از دیگر محصولات رسانه‌ای پرفروش مؤسسه انتشارات روایت فتح می‌توان به مصاحبه خانم ابوطالبی با همسران شهید اشاره کرد که همه این مصاحبه‌ها در قالب یک پک که شامل دو دی‌وی‌دی است، تولید شده و به بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب رسیده است.

از مصاحبه‌های این محصول رسانه‌ای می‌توان به مصاحبه خانم ابوطالبی با همسران شهدا نظیر شهید آبشناسان، تندگویان، غفاری، عبادیان، کاوه، اصغری‌خواه، تجلایی، مدق،‌یاسینی و آب‌نیکی اشاره کرد.

گفتنی است بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 10 لغایت 20 اردیبهشت سال جاری در مصلای امام خمینی(ره) در حال برپایی است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها