امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82515
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۹
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وزارت بهداشت، آیت الله سبحانی مرجع تقلید در دیدار وزیر بهداشت، خطاب به   سید حسن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وزارت بهداشت، آیت الله سبحانی مرجع تقلید در دیدار وزیر بهداشت، خطاب به   سید حسن هاشمی، گفت: بیمارستانهای کشور باید از نظر تقوا، عفت و حجاب کامل، بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

وی توجه به بهداشت روان جامعه را مهم توصیف کرد و افزود: از اینکه وزارت بهداشت به این مسئله توجه کافی دارد، خرسندیم.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به سیاست های گذشته در مسئله کنترل جمعیت گفتت: اینکه زایمان طبیعی رایگان شد بشارت خوبی است و تا امکان دارد باید قانونی تهیه شود که همه زایمان‌ها طبیعی باشد و پزشکان در بیمارستان‌ها به جز موارد خاص مجاز به زایمان از نوع دیگر نباشند.

آیت الله سبحانی لغو برخی قوانین مربوط به کنترل جمعیت در مجلس را خواستار شد و اضافه کرد: کنترل جمعیت، نسخه‌ای از خارج برای ضربه‌زدن به جمعیت ما بود که به سمت پیری برود از این رو دولت لایحه‌ای بدهد که این گونه قوانین اصلاح شود.

آیت‌الله سبحانی گفت: کلید بسیاری از امور در افزایش جمعیت در دست وزارت بهداشت است و این وزارتخانه باید در راستای لغو قوانین موجود تلاش کند.

وزیر بهداشت، نیز در این دیدار گزارشی از فعالیت و برنامه های دولت یازدهم در عرصه بهداشت و درمان و نیز چشم انداز اقدامات آتی در استان قم ارائه کرد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها