امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82522
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۹
تعداد بازدید: 34
 عباس مقتدایی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص بحث رتبه‌بندی ...

 عباس مقتدایی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص بحث رتبه‌بندی معلمان اظهار داشت: هر چند این طرح در مجلس رأی لازم را کسب نکرد اما این موضوع را از راه‌های دیگر پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: اعضای کمیسیون آموزش مجلس با شناخت عمیقی که از مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش و توانمندی‌ها و ظرفیت‌های معلمان دارند، به طور جدی پیگیر این موضوع هستند تا بحث رتبه‌بندی معلمان بار دیگر در صحن علنی مجلس مطرح شود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس عنوان کرد: معتقدم یکی از راهکاریی که می‌تواند به بهبود وضعیت آموزشی و پرورشی و حتی تحقیقاتی در مدارس کشور کمک کند، همین بحث رتبه‌بندی معلمان بر اساس قانون و با در نظر گرفتن استانداردها و الزامات آن است.

وی ادامه داد: با توجه به شناخت این مبحث و ضرورت‌هایی که امروزه مشاهده می‌شود و با توجه به توافقاتی که اعضای کمیسیون آموزش مجلس با مسئولان و کارشناسان وزارت آموزش و پرورش در این خصوص صورت گرفته است، در آینده نزدیک این طرح مجدداً در کمیسیون آموزش مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

مقتدایی بیان داشت: امیدوارم که قبل از پایان دوره کاری نمایندگان مجلس در دوره نهم،‌ بتوانیم بحث رتبه‌بندی معلمان را از نظر قانون و مسائل مرتبط با حوزه قانونگذاری ساماندهی کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار