امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82537
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۲
تعداد بازدید: 42
محمد غرضی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در پاسخ به این پرسش که چرا شورای اول منحل شد، اظهار داشت: این شورا به دلیل گروه‌بندی منحل شد. وی ...

محمد غرضی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در پاسخ به این پرسش که چرا شورای اول منحل شد، اظهار داشت: این شورا به دلیل گروه‌بندی منحل شد.

وی تصریح کرد: همان وقتی که بنده وارد شورای اول شدم طولی نکشید که از شورا خارج شدم و علت آن هم تبدیل شدن اعضای شورای شهر به 5 گروه بود.

عضو شورای اول تهران تصریح کرد: هر سه نفر از اعضای شورای شهر گروهی را تشکیل داده بودند و بنا داشتند به اهداف خود دست پیدا کنند که بنده نیز با توجه به شرایط شورا صلاح دیدم که شورا را ترک کنم.

غرضی خاطرنشان کرد: متأسفانه در همان زمان کوتاه از فعالیت شورای اول جلسات به نتیجه نمی‌رسید و بحث‌ها خیلی سبک بود و من احساس کردم حضورم در آنجا مفید نیست و به همین دلیل شورا را ترک کردم.

عضو شورای اول تهران با بیان اینکه هزینه‌های شهر به شدت بالا رفته است و تجهیزاتی که در شهر استفاده می‌شود مناسب نیست، افزود: شاید کار فیزیکی در سطح شهر صورت گرفته اما رسیدگی به امور شهری ضعیف است.

وی یکی از دلایل گروه‌بندی در شورای چهارم را تعیین رئیس شورا و شهردار تهران دانست و گفت: در این شورا نیز شاهد این گونه جناح‌بندی هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها