امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82538
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۲
تعداد بازدید: 48
حجت الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص پرونده فساد 400 میلیاردی نفتی اظهار داشت: کمیسیون انرژی به صورت جدی این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان ملت هیچ‌گاه از حقوق مردم کوتاه نخواهد آمد، خاطرنشان کرد: وکلای ملت تمام تلاش خود را برای بازگرداندن حقوق از دست رفته ملت به کار خواهند گرفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نمایندگان خانه ملت با تمام تخلفات به صورت قاطع برخورد می‌کنند، تصریح کرد: کمیسیون انرژی بنا بر وظیفه ذاتی خود به پرونده فساد 400 میلیاردی نفتی ورود کرده و مسئله را به صورت جدی پیگیری می‌کند.

موسوی‌نژاد اضافه کرد: اعضای کمیسیون انرژی خواستار برخورد قاطع و سریع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی هستند و تمام پرونده‌های مرتبط با این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهند کرد.

وی همچنین از قوه قضائیه خواست تا به صورت جدی پرونده فساد 400 میلیاردی نفتی را پیگیری و تأکید کرد که نمایندگان مجلس مسئولان دستگاه قضا را برای بازگرداندن حقوق ملت یاری خواهند کرد.

به گزارش فارس، پرونده فساد کلان 400 میلیارد تومانی در یک شرکت نفتی روی میز رئیس قوه قضائیه قرار دارد.

پرونده فساد 400 میلیارد تومانی در یک شرکت نفتی زیرمجموعه صندوق بازنشستگی نفت روی میز رئیس قوه قضائیه قرار گرفته و منابع آگاه از نقش یک مفسد مشهور اقتصادی که به بدهکار 2 هزار میلیارد تومانی نظام بانکی شهره است، در پشت پرده این فساد خبر می‌دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها