امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8254
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 151
 ابوالفضل صدقی، نویسنده کتاب «سیاست خارجی دولت خاتمی» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: پروژه نگارش کتاب سیاست ...

 ابوالفضل صدقی، نویسنده کتاب «سیاست خارجی دولت خاتمی» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: پروژه نگارش کتاب سیاست خارجی نهم و دهم» در مرکز انقلاب اسلامی حال انجام است.

وی اضافه کرد: در این پروژه، سیاست خارجی دولت نهم از زاویه‌های مختلف دیده شده است به گونه‌ای که در این کتاب هم سیاست خارجی دولت نهم را نقد کرده‌ایم و هم نقاط قدرت را مورد توجه قرار داده‌ایم.

صدقی ادامه داد: برخی از دوستان و کارشناسان ارشد روابط بین‌الملل و سیاست خارجی در حال انجام کار برای این پروژه هستند و تاریخ سیاست خارجی را مورد مطالعه قرار داده‌اند.

وی افزود: یکی از کتاب‌هایی که در این زمینه کار کرده‌ایم و تقریباً در قسمت پایانی آن قرار داریم «سیاست خارجی دولت نهم در قبال آمریکای لاتین» و «سیاست خارجی احمدی‌نژاد در قبال مسائل هسته‌ای» است که تک‌تک مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

نویسنده کتاب «سیاست خارجی دولت خاتمی» در پایان گفت: این کتاب در آینده نزدیک از سوی انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر و در نمایشگاه بین‌المللی کتاب سال آتی روانه بازار نشر خواهد شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها