امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82544
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۲
تعداد بازدید: 25
محسن نظافتی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: خوشبختانه تمام زائرانی که در ایام انتخابات عراق به عتبات عالیات مشرف شده بوده به سلامت به کشور ...

محسن نظافتی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: خوشبختانه تمام زائرانی که در ایام انتخابات عراق به عتبات عالیات مشرف شده بوده به سلامت به کشور بازگشتند.

وی ادامه داد: هم اکنون تنها زائرانی که مدت 7 روزه سفر آنها به اتمام نرسیده بود در عراق حضور دارند و ادامه اعزام‌ها مانند روال قبل در حال انجام است.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج خاطرنشان کرد: امروز کارگروهی برای محاسبه ما به التفاوت هزینه‌های زائرانی که در ایام انتخابات به صورت هوایی به عتبات عالیات مشرف شده بودند اما نیمی از مسیر بازگشت را به صورت زمینی طی کردند، تشکیل شده است تا به زودی این هزینه‌ها از طریق کاروان‌ها به زائران بازگردانده شود.

وی همچنین در خصوص احتمال ایجاد بسته‌‌های دو روزه و سه روزه برای سفر به عتبات عالیات کفت: ما تلاش داریم تا در دوره جدید اعزام‌ها، بسته‌های متنوعی را تعریف کنیم تا پاسخگوی درخواست همه علاقه‌مندان برای سفر به عتبات عالیات باشیم.

نظافتی افزود: هم اکنون در حال رایزنی هستیم و بسته‌هایی کمتر از 7 روز و بیشتر از 7 روز را در نظر گرفته‌ایم که در صورت موافقت مسئولان عراقی در دوره جدید ثبت نام‌ها که خرداد انجام می‌شود این بسته‌ها را نیز لحاظ خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: در این بسته ممکن است سفرهای 3 روزه و 10 روزه نیز گنجانده شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها