امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82551
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۲
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‏، بحث ساماندهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مهم ترین دغدغه وزارت ورزش و جوانان ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‏، بحث ساماندهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مهم ترین دغدغه وزارت ورزش و جوانان طی 10 روز گذشته بود که سرانجام تکلیف اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس روشن شد و این تیم با اضافه شدن یک اسپانسر تقریبا سر و شکل گرفته است.

از سویی دغدغه دیگر وزارت انتخاب اعضای هیات مدیره استقلال است که به همین دلیل مسئولان این وزارتخانه امروز در بیرون از محل ساختمان این وزارت جلسه ای را با شرکت «سیمان بنوید» برای اسپانسری دیگر تیم پرطرفدار تهرانی برگزار کردند و به توافقات خوبی دست پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار فارس‏، به نظر می رسد مسئولان وزارت ورزش برای اعضای هیات مدیره استقلال به جمع بندی لازم رسیده اند و فردا قرار است مدیر عامل و نفرات هیات مدیره این باشگاه را معرفی کنند.

این در حالی است که طی چند روز گذشته گمانه زنی های زیادی در مورد تغییرات در هیات مدیره استقلال و حتی احتمال ماندن فتح‌الله زاده در باشگاه استقلال صورت گرفته اما مسئولان وزارت ورزش در سکوت به جمع بندی رسیده و قرار است مثل باشگاه پرسپولیس این باشگاه را هم طبق وعده قبلی سامان دهند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها