امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82569
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۳۲
تعداد بازدید: 66
معصومه ابتکار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره واگذاری پارک پردیسان به شهرداری تهران اظهار داشت: در این باره هیچگونه واگذاری قرار نیست صورت ...

معصومه ابتکار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره واگذاری پارک پردیسان به شهرداری تهران اظهار داشت: در این باره هیچگونه واگذاری قرار نیست صورت گیرد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه افزود: در این باره بحث بهره‌برداری در موضوعات مختلف است که بر اساس قوانین و مقررات ممکن است همکاری‌ها و مشارکت‌‌هایی با دستگاه‌های مختلف صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: پارک پردیسان متعلق به مردم تهران و سازمان محیط زیست است و همین روند نیز ادامه خواهد داشت و هیچگونه واگذاری درباره آن صورت نخواهد گرفت.

به گزارش فارس، محمد حقانی عضو شورای اسلامی شهر تهران چندی پیش در این باره گفته که واگذاری نگهداشت پارک پردیسان به شهرداری تهران ظرف 2 ماه آینده انجام می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری مکلف است براساس این طرح به پارک پردیسان که تنها پارک اکولوژیک تهران است و روی تپه‌های چهارگانه قرار دارد رسیدگی کند و مالکیت این پارک در اختیار محیط زیست است و شهرداری نسبت به ساخت و ساز پارک براساس طرح مصوب اقدام می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها