امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82581
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۸
تعداد بازدید: 235
روزی خبر آوردند که پسر این مادر در جبهه سوریه به شهادت رسیده است. همرزمان شهید نمی دانستند که خبر را چگونه به مادرش اطلاع دهند.

روزی خبر آوردند که پسر این مادر در جبهه سوریه به شهادت رسیده است. همرزمان شهید نمی دانستند که خبر را چگونه به مادرش اطلاع دهند.

چندی پیش تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از سفر به سوریه، به لبنان عزیمت کرده با سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار کردند.

در این دیدار دبیرکل حزب الله ضمن بیان مسائلی پیرامون بحران در سوریه، درباره کرامات و عنایات اهل بیت(ع) در این حادثه مهم مطالبی بیان کرد که چندی پیش جهان نیوز یکی از این خاطرات را منتشر کرد.

سیدحسن نصرالله در بخش دیگری از سخنانش می گوید: مادر یکی از رزمندگان حزب الله در جبهه سوریه زیاد موافق با حزب الله نبود. این موضوع را تقریبا اکثر دوستان و هم رزمان این رزمنده می دانستند.

روزی خبر آوردند که او در جبهه به شهادت رسیده است. همرزمان شهید نمی دانستند که خبر را چگونه به مادرش اطلاع دهند.

سرانجام تصمیم بر این شد تا جمعی از فرماندهان حزب الله به منزل این شهید رفته و خبر شهادت را به مادر وی اطلاع دهند.

وقتی آنان وارد منزل شدند، در همان ابتدا مادر شهید گفت که می دانم شما برای چه موضوعی به اینجا آمده اید! آمده اید تا خبر شهادت پسرم را به من بدهید!

سیدحسن می گوید: همه فرماندهان متعجب ماندند از اینکه مادر شهید کی و از چه طریقی خبر را فهمیده است. سپس مادر شهید این طور تعریف می کند که شب گذشته خواب دیدم، ائمه معصومین به منزلم آمده و درست جایی نشستند که اکنون شما (فرماندهان حزب الله) نشسته اید.

این مادر شهید گفت: خود اهل بیت(علیهم السلام) شب گذشته خبر شهادت فرزندم را به من داده و فرمودند: «فرزند شما در راه حق به شهادت رسیده است.»

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها