امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82616
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، جدیدترین نتایج به دست آمده از ادامه شمارش آرا انتخابات پارلمانی عراق بر این ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، جدیدترین نتایج به دست آمده از ادامه شمارش آرا انتخابات پارلمانی عراق بر این امر تاکید می‌کند که ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی، نخست وزیر این کشور همچنان به پیشتازی خود ادامه می‌دهد و گوی سبقت را از دیگر رقبا ربوده است.

بر اساس جدیدترین آمار به دست آمده ائتلاف دولت قانون تاکنون موفق به کسب 73 کرسی در پارلمان عراق شده که با نزدیک‌ترین رقیب انتخاباتی خود «ائتلاف شهروند» به رهبری سید عمار حکیم فاصله‌ای به اندازه 32 کرسی دارد، به گونه‌ای که این آمار نشان می‌دهد که شهروند تاکنون موفق به کسب 41 کرسی شده است.

مرکز آمار عراق با انتشار این گزارش اعلام کرد: بر اساس نتایج بدست آمده، جریان صدر 27 کرسی، حزب دموکرات کردستان 20 کرسی، اتحاد ملی کردستان 14 کرسی و جنبش کوران 15 کرسی به دست آورده‌‌اند.

این گزارش در ادامه افزوده است که متحدون نیز تاکنون 27 کرسی، فهرست ملی 20 کرسی فهرست عربی 10 کرسی، جریان اصلاح 5 کرسی، ائتلاف مدنی دموکراتیک 5 کرسی و الفضیله 4 کرسی را از آن خود کرده‌اند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها