امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8263
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 62
به گزارش فارس به نقل از تایمز مالی، بسیاری از اطلاعات محرمانه کاربران سایت بلومبرگ لو رفته و در فضای مجازی دست به دست شده است. از جمله اطلاعات ...

به گزارش فارس به نقل از تایمز مالی، بسیاری از اطلاعات محرمانه کاربران سایت بلومبرگ لو رفته و در فضای مجازی دست به دست شده است.

از جمله اطلاعات مشتریان بلومبرگ که در اینترنت قابل دسترس است، می توان به اسامی آنها و همین طور جزییات تبادلات مالی آنها اشاره کرد. فهرست سرقت شده از این سایت بخشی از یک طرح گسترده هکری به منظور جمع آوری اطلاعات مالی از کاربران بلومبرگ قلمداد شده است.

این دومین بار در روزهای اخیر است که اطلاعات مالی محرمانه کاربران سایت بلومبرگ افشا می شود. در اوائل هفته گذشته هم این شرکت به دنبال افشای جزییات تبادلات مالی تعدادی از مشتریانش مجبور به عذرخواهی شد. بلومبرگ در  آن زمان مدعی شد تغییراتی را در سایت خود اعمال کرده تا از تکرار این رویدادها جلوگیری شود، اما ظاهرا این تغییرات کافی نبوده است.

به دنبال حمله هکری اخیر بلومبرگ تاکنون با بیش از 300 نفر از مشتریان و کاربران خود تماس گرفته و بابت این رویداد از آنها عذرخواهی کرده و همچنین برخی توصیه های امنیتی را نیز به آنان ارائه کرده است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها