امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82641
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار سرویس آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم افتتاح پرتال «مدرسه» و سرویس آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان ...

به گزارش خبرنگار سرویس آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم افتتاح پرتال «مدرسه» و سرویس آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با حضور علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برگزار شد.

در دومین روز از هفته گرامیداشت مقام معلم بود که نفر نخست وزارت آموزش و پرورش به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آمد و پرتال «مدرسه» و سرویس آموزش و پرورش را در این رسانه افتتاح کرد.

این پرتال بی‌شک یکی از بزرگترین کانال‌های ارتباطی بین محصلان و معلمان با رسانه فراگیری مانند خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خواهد بود و خبرنگاران این پرتال، دانش‌آموزان، فرهنگیان ، خانواده‌ها و دست به قلمان حوزه آموزش و پرورش هستند.

پرتال «مدرسه» در نظر دارد تا به نوعی زبان گویای فرهنگیان، دانش‌آموزان و خانواده‌ها باشد و از این طریق بتوانند مطالب و نظرات خود را پیرامون مسائل و موارد موجود در آموزش و پرورش بیان کند.

در این پرتال سعی خواهد شد تا کاربران آن دسترسی آسانی برای ارسال مطالب داشته و تنوع موجود در آن محل تبادل اطلاعات بین اقشار مختلف فرهنگیان، دانش‌آموزان و عموم مردم باشد.

پرتال مدرسه باکس ویژه‌ای به نام همشاگردی‌ها تدارک دیده است که شامل کلاس‌ درس، کتابخانه، نقاش‌خانه، لحظات آسمانی و بسیاری فیلدهای دیگر است.

در نظر گرفتن «کلاس گفت‌وگو»، «لینک پدرها و مادرها»، «لینک آموزگاران و دبیران»، «نهادها» و «لینک مخصوص خیرین» از جمله امکانات طراحی شده در پرتال «مدرسه» است.

این پرتال فعلا به صورت آزمایشی آغاز به کار کرده است و به‌زودی در سایت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به طور رسمی آغاز به کار خواهد کرد.

علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش ضمن حضور در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و افتتاح پرتال «مدرسه» و سرویس آموزش و پرورش این خبرگزاری، از حسن توجه به چنین امکانی در این رسانه، قدردانی کرد.

موسوی: آموزش و پرورش به خودی خود یک ملت است

سید نظام‌الدین موسوی، مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ابتدای جلسه‌ای که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد با اشاره به حوزه آموزش و پرورش، اظهار داشت: از دیرباز این خبرگزاری در این خصوص ورود پیدا کرده و موفق هم بوده است و بیشتر معطوف به اخبار آموزش و پرورش، ادارات آن، مدارس و معلمان بوده که پوشش خوبی داشته‌ایم و در حال حاضر به عنوان یک سرویس مجزا فعالیت می‌کند که صفحه مدرسه نیز با دست شما افتتاح شد.

موسوی خاطرنشان کرد:‌ نگاه در مجموعه ما این است که آموزش و پرورش به خودی خود یک ملت است و یک ملت درون ملت بوده و همه اجزای یک جامعه به نوعی درگیر مقوله آموزش و پرورش هستند؛ آموزش و پرورش یک نهاد است نه یک وزارتخانه؛ و با این نگاه همه کسانی که به نوعی به سرنوشت کشور، جامعه خود و آینده کشور تعلق خاطر دارند، علی‌القاعده در قبال آموزش و پرورش مسئولیت دارند.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ادامه داد:‌ معتقدیم در جمهوری اسلامی،‌ فرهنگ امر مهمی است و چیزی است که همه در قبال آن مسئول هستند و مطابق قانون اساسی دولت و همه نهادها موظف هستند در حوزه فرهنگی دخالت به مفهوم مثبت داشته باشند و این عنصر جامعه‌پذیری به طور اعم، آن محور عمده‌اش آموزش و پرورش است.

فانی: آماده غنی ساختن «صفحه مدرسه» هستیم

در ادامه نیز علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در سخنانی، گفت: تأسیس سرویس آموزش و پرورش و صفحه «مدرسه» در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جای تشکر و تقدیر دارد.

وی افزود: آموزش و پرورش بزرگترین فصل حاکمیت و ملت است، یعنی در هر خانه‌ای نماینده‌ای داریم و هر تصمیمی که در آموزش و پرورش گرفته شود، همه جامعه را متأثر می‌کند و از جهت رسانه‌ای نیز آموزش و پرورش اهمیت خاصی پیدا می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تأسیس سرویس آموزش و پرورش و صفحه مدرسه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یادآور شد:‌ بنده به عنوان خدمتگزار آموزش و پرورش صمیمانه از این اقدام شما تشکر می‌کنم و آمادگی داریم سرفصل‌هایی که ذیل صفحه مدرسه به آن اشاره شد، با همکاری شما و امکانات و توانی که در آموزش و پرورش است، غنی‌تر سازیم.

فانی: وجود یک میلیون کارمند و معلم با یک میلیون سلیقه

فانی با اشاره به تعداد دانش‌آموزان و فرهنگیان گفت: یک میلیون کارمند و معلم، با یک میلیون سلیقه در این وزارتخانه است و هر تصمیمی گرفته شود، عده‌ای موافق و عده‌ای مخالف هستند و اداره کردن این دستگاه کار پیچیده‌ای است و اگر مدیران آموزش و پرورش، فرهنگ سازمانی آموزش و پرورش را نشناسند، در همان روزهای اول خطاهای زیاد و مشکلاتی برای کشور یا آموزش و پرورش و خودشان ایجاد می‌کنند.

تقدیر وزیر آموزش و پرورش از معلم‌خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس

همچنین در حاشیه بازدید علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به تقارن با دومین روز از هفته گرامیداشت مقام معلم از میثم حاجی‌پور «معلم‌خبرنگار» خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس که در حوزه آموزش و پرورش این رسانه مشغول به فعالیت است، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش فارس، پرتال «مدرسه» در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هم‌زمان با دومین روز از هفته گرامیداشت مقام معلم توسط وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها