امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8266
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 115
احسان عباسلو نویسنده و مترجم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین تالیف خود اظهار داشت: ...

احسان عباسلو نویسنده و مترجم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین تالیف خود اظهار داشت: ترجمه‌ای در خصوص داستان کوتاه با نام «فلسفه داستان کوتاه» را در دست دارم. این اثر مجموعه‌ای از مقالات پیرامون داستان کوتاه است که فکر می‌کنم مورد نیاز بسیاری از نویسندگان باشد چرا که بسیاری از مولفان، داستان‌نویسی را با داستان کوتاه آغاز می‌کنند از این رو این کتاب می‌تواند مرجع خوبی برای علاقه‌مندان به داستان کوتاه باشد.

به گفته وی، تا پایان تابستان جاری نگارش این اثر به پایان خواهد رسید و احتمالا به ناشر سپرده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تالیف این اثر به نیمه رسیده تصریح کرد: به جز این کتاب در دست تالیف، مجموعه شعری را آماده چاپ دارم اما هنوز به ناشر نسپردم.

عباسلو در این راستا تاکید کرد: این مجموعه شعر حدود 100 صفحه خواهد بود که اشعار آن مضامین اجتماعی دارد.

عباسلو به دلیل داشتن فعالیت در سرای اهل قلم در زمینه نقد و اشراف به ترجمه، نگارش و داشتن کارنامه موفق در حوزه ادبیات داستانی، اکنون سرپرست معاونت آموزش و امور استان‌های بنیاد ادبیات داستانی است؛ از دیگر مسئولیت‌های او می‌توان به معاونت آموزش و امور استان‌های بنیاد ادبیات داستانی، انعقاد تفاهم‌نامه‌های استانی و قراردادها اشاره کرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها