امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82668
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۱۲
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، علی اوسط هاشمی عصر امروز بعد از جلسه شورای اداری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، علی اوسط هاشمی عصر امروز بعد از جلسه شورای اداری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از اتفاق رخ داده سرباز، برای نخستین هیئتی را به مدت دو روز در سطح عالی شورای تأمین به این شهرستان فرستادم، امیدوارم به نتایج خوبی دست یابند.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: یک نفر‌ اکنون در این زمینه بازداشت شده‌ که مظنون‌ است و مسئولان اقدامات اطلاعاتی را از وی انجام می‌دهند و احتمال می‌دهم سرنخ‌های خوبی به دست آمده باشد و کار را به یک سرانجام نیکی برسانیم.
این مسئول خاطرنشان کرد: امسال اگر بتوانیم روند پیشرفت آن اهدافی را که برای توسعه استان در نظر گرفته‌ایم به خوبی دنبال کنیم، امید در دل مردم تقویت و فردای بهتر تضمین خواهد شد و منافع دشمن به خطر می‌افتد.
وی بیان داشت: اینها می‎خواهد مشکل ایجاد کرده و ما را مجدد درگیر بحران‌آفرینی‎ها کنند، باید حواسمان شش دانگ جمع باشد و با تدبیر و درایت و کار اطلاعاتی و امنیتی موضوع را پیگیری کنیم.
هاشمی در زمینه سرنوشت شمشیر باز تیم ملی نیز گفت: در این زمینه نیز با پیشکسوتان ورزش صحبت کردیم تا آنها هم از ظرفیت خود استفاده کنند.
استاندار سیستان و بلوچستان اضافه کرد: به هر حال مسئولان مربوطه موضوع را بررسی می‎کنند و یافته‎های اطلاعاتی می‎تواند در روشنگری به ما کمک کند.
این مسئول خاطرنشان کرد: در این زمینه نیز نقش ورزشکاران و پیشکسوتان را پررنگ تا از ظرفیت مردمی در این بخش هم استفاده کنیم تا آگاهی مردم نسبت به تبعات این نوع اسیب‌ها وسعت پیدا کند.
وی در پایان متذکر شد: عزم و اراده برای توسعه سیستان و بلوچستان جدی است و دشمنان ما به این موضوع پی برده‌اند و ادامه این حرکت توسعه‎ای، پایان عمر آنهاست.
انتهای پیام/75004/ذ40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها