امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82691
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کریم قدوسی نماینده مردم مشهد در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی طی تذکری خطاب به ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کریم قدوسی نماینده مردم مشهد در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی طی تذکری خطاب به رئیس‌جمهور گفت: ولایت فقیه، ولایت رسول‌الله است، آقای روحانی در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری و در پایان حکم تنفیذ مقام معظم رهبری اینگونه مرقوم فرمودند که این رأی و این تنفیذ تا زمانی اعتبار دارد که ایشان به پیمودن صراط مستقیم تاکنون در پیش داشتند یعنی آرمان‌های نظام اسلامی، دفاع از حقوق ملت و ایستادگی در برابر زورگویان و مستکبران پایبند باشید.

وی افزود: مقام معظم رهبری در چندین فراز در خصوص مذاکرات هسته‌ای فرمودند من خوشبین نیستم و مخالفتی نمی‌کنم اما خوشبین نیستم.

کریمی‌قدوسی گفت: جناب آقای روحانی در گزارش اخیرتان از صدا و سیما به ملت اینگونه از آرمان‌های انقلاب دفاع کردید که خوشبینی و بدبینی در دنیای سیاست معنا ندارد. ما باید واقع‌بین باشیم و با شناختی که از دنیا دارم بدبین نیستم.

وی افزود: اگرچه قرار است چوب حراج به آرمان‌های انقلاب بزنید جا دارد که خوشبین باشید. در حماسه سیاسی 24 خرداد مردم با رأی خودشان مرکب قوه مجریه را زین کردند و به شما دادند تا سوار مرکب بشوید و به آرمان‌های انقلاب اسلامی با ایستادگی در مقابل زورگویان برسید.

نماینده مردم مشهد ادامه داد: جناب آقای روحانی مراقب باشید اگر از اصول و آرمان‌ها عبور کنید آن زین و مرکب را از زیر پای شما خواهند کشید در این صورت نباید قوه مجریه پای خود را از گلیمش درازتر کند که در آن شرایط ملت آن گلیم را از زیر پای شما خواهد کشید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها