امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82692
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
صفر نعیمی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

صفر نعیمی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت گفت: جلسه شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت امروز با حضور اعضا و نیز نواب رئیس مجلس آقایان باهنر و ابوترابی‌فرد برگزار شد و در این جلسه گزارشی از کارگروره بررسی طرح‌ها و لوایح مجلس توسط مسئول این کارگروه (محمدرضا کاتب) ارائه شد.

وی افزود: بر اساس گزارش ارائه شده از 7 خرداد 1391 تا 19 فروردین 1393 مجموعا 444 طرح و لایحه در مجلس نهم مطرح و مورد بحث قرار گرفته که 317 مورد آن طرح و 127 مورد آن لایحه بوده است.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه مقرر شد تا کارگروه بررسی طرح‌ها و لوایح به فراکسیون با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس، معاونت قوانین و هیأت رئیسه کمیسیون‌ها، طرح‌ها و لوایح دارای اولویت را برای 2 سال آینده کاری مجلس مشخص و به شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت ارائه کند که این اولویت‌ها در 3 بخش موضوعی، صحن و کمیسیون‌ها خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها