امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82710
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیان جزئیات جلسه امروز کمیسیون متبوعش گفت که طرح یک فوریتی سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مورد بررسی قرار گرفت.

به گفته وی کلیات طرح یک فوریت مذکور در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به تصویب رسید و جزئیات طرح در جلسات آتی بررسی خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی ارائه گزارش از سوی رئیس جامعه‌المصطفی دیگر دستور کار امروز کمیسیون متبوعش عنوان کرد وگفت: رئیس جامعه‌المصطفی با حضور در جمع اعضاء به بیان اقدامات انجام شده پرداخت.

جعفری در ادامه تشریح جزئیات جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس گفت: در سال 91 قانونی داشتیم که اگر آموزش و پرورش قصد برگزاری آزمونی را داشت باید اولویت را به شرکتی‌ها دهد اما اکنون بخش‌نامه‌ای در اینباره صادر شده که ظاهراً این مسئله را محدود کرده است که در این جلسه به بررسی این موضوع پرداختیم.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها