امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82721
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، جلسه ستاد هماهنگی اقتصاد مقاومتی صبح امروز (یکشنبه) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، جلسه ستاد هماهنگی اقتصاد مقاومتی صبح امروز (یکشنبه) به ریاست حسن روحانی رئیس‌جمهوری و با حضور اعضاء تشکیل شد.

در این جلسه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌های آن وزارت خانه در زمینه ایجاد اشتغال، در خصوص سند ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و توسعه اشتغال از طریق ارتباطات و فناوری اطلاعات که توسط آن وزارتخانه تدوین شده است، توضیح داد.

بر اساس این سند که مشتمل بر 5 محور ارتقاء و گسترش بازار، تنظیم مقررات، توسعه و تحول در صنعت، افزایش مهارت و توانمندی نیروی انسانی، تجهیز منابع و تسهیل کسب و کار است، برنامه ایجاد اشتغال برای حداقل سی هزار نفر در سال 1393 در بخش های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط به اجرا گذاشته خواهد شد.

همچنین پیش‌بینی می‌شود در سالهای 1394 و 1395 در چارچوب این سند هر سال یکصد هزار فرصت شغلی جدید ایجاد شود.

رییس‌جمهوری با قدردانی از تلاش‌های انجام شده در زمینه توسعه بخشی تاکید کرد که یکی از محورهای مهم در اقتصاد مقاومتی تکیه بر نیروهای انسانی کارآمد و متخصص داخلی و ایجاد اشتغال مولد برای جوانان تحصیلکرده کشور است که امید می رود بخشی از این هدف با اجرای برنامه های پیش بینی شده در این سند، تحقق یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها