امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82723
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، شهیندخت مولاوردی معاون رییس‌جمهوری در امور زنان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، شهیندخت مولاوردی معاون رییس‌جمهوری در امور زنان و خانواده بعد از ظهر امروز (یکشنبه) در دیدار با دوبینا هنری، رییس بخش استانداردهای سازمان بین المللی کار با اشاره به سیاست های عدالت محورانه دولت تدبیر و امید گفت: معاونت امور زنان و خانواده سعی دارد در چارچوب این رویکرد در بهبود وضعیت زنان در ایران گام های اساسی بردارد.

مولاوردی تقویت نهاد خانواده، جایگاه زنان در عرصه اجتماعی و استیفای حقوق شرعی و قانونی زنان و خانواده را از اهداف و برنامه‌های مرکز امور زنان دانست و اظهار کرد: ایجاد سازگاری میان مسئولیت‌های مختلف زنان اعم از خانوادگی و اجتماعی از دیگر وظایف این معاونت است تا زنان بتوانند با توانایی‌های خاص خود در حوزه های مختلف جامعه تاثیر گذار باشند.

وی افزود: از سوی دیگر معاونت امور زنان و خانواده در چارچوب عدالت محوری با در پیش گرفتن رویکرد عدالت جنسیتی برای ایجاد تعامل لازم میان نقش و حقوق زنان و مردان فعالیت می‌کند.

مولاوردی سیاست دولت تدبیر و امید در حوزه سیاست خارجی را گفت‌وگو و تعامل سازنده با جهان دانست.

خانم دوبینا هنری، رییس بخش استانداردهای سازمان بین‌المللی کار نیز در این دیدار با ارائه گزارشی در خصوص نوع فعالیت خود در سازمان ملل گفت: در سازمان ملل در خصوص دستیابی زنان به کار و فعالیت و حرفه در جوامع گوناگون نگرانی وجود دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها