امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82725
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 202
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری الهام امین‌زاده ظهر امروز یکشنبه از غرفه‌های عمومی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری الهام امین‌زاده ظهر امروز یکشنبه از غرفه‌های عمومی و ناشران دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرد.

وی همچنین از غرفه معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات ریاست‌جمهوری نیز بازدید کرد و با توضیحات مسئولان غرفه از تازه‌های نشر و فعالیت‌های بخش انتشارات این معاونت اطلاع حاصل کرد.

معاون حقوقی رئیس‌جمهوری در جریان این بازدید، کتب ارائه شده در نمایشگاه امسال کتاب تهران را متنوع و استقبال بازدیدکنندگان را مطلوب توصیف کرد.

امین‌زاده با اشاره به اینکه در غرفه معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین معاونت حقوقی ریاست جمهوری نیز کتب متعدد و متنوعی ارائه شده است، افزود: محور برنامه‌های آینده معاونت استفاده از ظرفیت‌های دیجیتالی و ارائه نسخه‌های مناسب استفاده در تلفن همراه است تا همه بدون نیاز به حمل کتب حجیم و سنگین امکان استفاده به‌هنگام از قوانین را داشته باشند.

وی ترجمه قوانین داخلی به زبان‌های مختلف برای آشنایی دیگران با نظام حقوقی و قوانین جمهوری اسلامی را از دیگر برنامه‌های معاونت انتشار قوانین عنوان کرد.

معاون حقوقی ریاست جمهوری در پاسخ به این سوال که برای حمایت از حقوق معنوی چه اقداماتی صورت گرفته است، اظهار کرد: قانون جامعی در این‌باره تهیه شده که ضمن بررسی دقیق در کمیسیون لوایح دولت،‌ هنگام طرح در جلسه هیات دولت از حمایت ویژه شخص رییس جمهوری نیز بهره‌مند شده است و به زودی به عنوان لایحه تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها