امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82726
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، هیات دولت بعدازظهر امروز (یکشنبه) به ریاست حسن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، هیات دولت بعدازظهر امروز (یکشنبه) به ریاست حسن روحانی رئیس‌جمهوری تشکیل جلسه داد و مهمترین مسائل کشور از سوی اعضای دولت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه لایحه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی جاسک از سوی اعضای دولت به تصویب رسید و همچنین تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بحث و بررسی، به تصویب هیات وزیران رسید.

پرداخت یارانه نهادها و عوامل تولید کشاورزی از جمله مواردی بود که در این جلسه تصویب شد.

همچنین با تصویب هیات وزیران، به وزارت دادگستری اجازه داده شد تا نسبت به پاراف و امضای موقت موافقتنامه‌های استرداد مجرمین و انتقال محکومین به حبس بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران و سریلانکا اقدام نماید.

صدور مجوز مذاکره، پاراف و امضای موقت موافقتنامه معاضدت قضایی در امور مدنی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری هند نیز از دیگر مصوبات جلسه امروز هیات دولت بود.

در ادامه این جلسه وزیر جهاد کشاورزی گزارشی در خصوص پدیده خشکیدگی درختان بلوط در جنگل‌های زاگرس، عوامل آن و راهکارهای پیشگیری، کنترل و مقابله با این پدیده به هیات وزیران ارائه داد.

بر این اساس و با توجه به اهمیت جنگل‌های زاگرس در توسعه و تمدن غرب کشور و لزوم توجه به این موضوع، مقرر شد معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور حمایت های لازم را به منظور اجرای طرح‌های مدیریت و احیای جنگل‌های زاگرس به عمل آورند.

همچنین در راستای پایداری جنگل‌های زاگرس، مقرر شد توسعه جنگل کاری اقتصادی مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار