امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82742
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پرویز سروری در بازدید از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به مناسبت هفته شوراها درباره حواشی حادثه ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پرویز سروری در بازدید از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به مناسبت هفته شوراها درباره حواشی حادثه واژگونی اتوبوس گفت: آیا باید هر حادثه ای در شهر رخ می دهد، بلوا به راه بیفتد؟

سروری با بیان اینکه استعفای شهردار جوسازی است، گفت: برنامه مدونی برای ناکارآمد کردن مدیریت شهری وجود دارد و در راستای آن، هر روز داستان جدیدی برای شهردار درست می کنند تا به جای کار کردن، درگیر حواشی شود.

در ادامه مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن تایید سخنان سروری گفت:  استثنا در همه دنیا وجود دارد؛ در آمریکا هم هر روز تیراندازی، طوفان و سایر حوادث رخ می دهد، اما آیا این دلیل شده که مسئولان آمریکایی استعفا بدهند؟

وی تاکید کرد: اگر قرار است یقه شهرداری و شورا گرفته شود، باید در جریان نظارت روی مسائل اساسی شهر این اتفاق بیفتد. وگرنه در یک شهر 8 میلیونی عجیب نیست که حوادث اینگونه رخ دهد.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: شهردای وظایف بسیار مهمتری دارد که باید درباره آنها نظارت صورت گیرد؛ از جمله بافت فرسوده، فساد مالی و اداری، تخلفات شهرسازی، مسائل فرهنگی اجتماعی و ... .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها