امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82760
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری 125، این حادثه هنگامی رخ داد که چندین کارگر در گودال کانال مشغول کار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری 125، این حادثه هنگامی رخ داد که چندین کارگر در گودال کانال مشغول کار بودند که ناگهان بخشی از دیواره خاکی این کانال جدا شد و بر روی کارگران فرو ریخت.

وقوع این حادثه به سامانه 125 اعلام شد و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های 2 و گروه نجات یک آتش نشانی روانه محل حادثه در خیابان جمهوری اسلامی، خیابان صفی علیشاه شدند.

واحد کیانی معاون منطقه 6 عملیات آتش نشانی تهران در این باره گفت: عده‌ای از کارگران مشغول حفر کانال برای سیستم فاضلاب شهری بودند که به یکباره بخشی از دیواره خاکی آن ریزش کرد و دو نفر تا کمر در زیر خاک گرفتار شدند.

وی افزود: آتش نشانان بی درنگ تلاش‌های خود را برای بیرون آوردن کارگران گرفتار شده از زیر خاک آغاز کردند و با استفاده از تجهیزات ایمنی عملیات ایمن سازی و تثبیت موقعیت را انجام دادند و از ریزش مجدد خاک جلوگیری کردند.

کیانی تصریح کرد: نیروهای عملیاتی با برداشتن خاک به سرعت هر دو کارگر افغانی را از زیر آوار خارج کردند که خوشبختانه هر دو از این حادثه جان سالم بدر بردند.

معاون عملیات منطقه 6 آتش نشانی علت بروز این حادثه را توسط کارشناسان آتش نشانی تحت بررسی اعلام کرد و افزود: هر دو مصدوم بلافاصله توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار