امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82762
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
سردار سعید منتظرالمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در مورد ابقا یا اتمام مأموریت سردار احمدی‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی، گفت: ما یک مجموعه ...

سردار سعید منتظرالمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در مورد ابقا یا اتمام مأموریت سردار احمدی‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی، گفت: ما یک مجموعه انتظامی هستیم و در رفتارهایمان همواره چند اصل را سرلوحه عمل خویش قرار می‌دهیم.

 معاون اجتماعی ناجا تصریح کرد: ما تابع سلسله مراتب هستیم و لاجرم هر زمان مقام بالاتر تصمیمی مبنی بر نظم، ارتقا یا جابجایی ما بگیرد مسئولانه از آن تبعیت خواهیم کرد و روال گذشته هم بر این بوده‌ است.

 وی ادامه داد: ابقا یا تودیع در حوالی اتمام مأموریت که اواخر تیرماه 93 است انجام می‌شود.

 سردار منتظرالمهدی با بیان اینکه فرماندهان و مأموران نیروی انتظامی همواره با تمام توان و ظرفیت خود برای انجام مأموریت‌ها و وظایف محوله تلاش خواهند کرد، افزود: ما خود را مسافرانی تلقی می‌کنیم که پیوسته در راهیم و برای رسیدن به هدف هیچ‌وقت از حرکت باز نمی‌ایستیم.

 معاون اجتماعی ناجا ادامه داد: سردار احمدی‌مقدم یکی از سرمایه‌های ارزشمند کشور است و یقیناً پیش از اینکه به ابقا یا عدم ابقای خود بیندیشد به تعالی و بالندگی مجموعه و امنیت جامعه می‌اندیشید.

 منتظرالمهدی در پایان با تأکید بر اینکه روحیه، دانایی و شجاعت، سه محور محقق‌کننده اهداف نظامی در جایگاه خویش است، خاطرنشان کرد: سردار احمدی‌مقدم در هر سه حوزه سرآمد هستندو در طول دوره خدمتشان همواره مبدأ تحول و فانوس راه بودند.

 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها