امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82782
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شخصی با در دست داشتن شکوائیه‌ای به پلیس فتا کرمانشاه مراجعه کرد و اظهار داشت: اشخاصی ناشناس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شخصی با در دست داشتن شکوائیه‌ای به پلیس فتا کرمانشاه مراجعه کرد و اظهار داشت: اشخاصی ناشناس مبلغی بالغ بر 5.000.000 ریال را به صورت اینترنتی و غیرمجاز از حسابم برداشت کرده‌اند و با آن خرید اینترنتی انجام داده‌اند.

سرهنگ اسداله زحمتکش، رئیس پلیس فتا انتظامی استان کرمانشاه در تشریح خبر گفت: مأموران، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با انجام کار وسیع اطلاعاتی، سرانجام به سر نخ‌هایی دست یافتند و متهم بازداشت شد که با اعترافات او متهم اصلی شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی افزود: شخص دستگیر شده زمانی که به پلیس فتا انتقال داده شد، اذعان داشت که مالی را که از آن استفاده نموده از شخصی دیگری به عنوان هدیه دریافت کرده و از هیچ چیز دیگری خبر ندارد و بی گناه است!

رئیس پلیس فتا کرمانشاه گفت: در نهایت متهم اصلی شناسایی شد و با مشاهده ادله و مستندات غیر قابل انکار به جرم خود اعتراف کرد و بیان داشت که با شاکی مقداری حساب دفتری داشتم و شاکی کارت خود را به من داد و من نیز بدون اطلاع وی رمز دوم کارت را فعال نمودم و سپس اقدام به برداشت از حساب و خرید اینترنتی کردم.

سرهنگ زحمتکش در خاتمه از شهروندان تقاضا کرد: از در اختیار قرار دادن کارت بانکی یا اطلاعات حساب خود به دیگران خودداری کنند؛ چرا که با رعایت نکات ایمنی و حفاظتی می‌توان از بروز این سرقت ها جلوگیری کرد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها