امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82791
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در برنامه «مجله جمعه» شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی نشان داده می‌شود که چگونه نظامیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در برنامه «مجله جمعه» شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی نشان داده می‌شود که چگونه نظامیان صهیونیست در مقابل کمین سه مبارز سرایا القدس سردرگم مانده بودند و یکی پس از دیگری با آتش مستقیم کشته می‌شوند.

خبرنگار نظامی این شبکه تاکید می‌کند، بعد از کشته شدن 13 نظامی هیچ کس جرات ورود به کوچه محل کمین، را نداشت بعد از مدتی سردرگمی به یک نفر بر زرهی دستور ورود به داخل کوچه داده شد اما همواره پشت بی سیم تاکید می‌شد که هیچ نظامی از داخل آن خارج نشود، همچنین صدای یک نظامی زن صهیونیست که از مقر فرماندهی نظامی الخلیل از همه نیروها می‌خواست به این منطقه عزیمت کرده وبه کمک مجروحین بشتابند کاملا مشخص بود.

بر اساس روایت شبکه صهیونیستی این درگیری بیش از 6 ساعت به طول انجامید و در این مدت تمامی اقدامات نظامیان صهیونیست با حجم گسترده آتش مبارزان فلسطینی مواجه می‌شد گویی که آنها یک زرادخانه کامل نظامی در اختیار داشتند. مسئله ای که باعث شد مسئله پایان مهمات به طور کامل از احتمالات و برنامه های ارتش صهیونیستی خارج شود و تنها با هلی برد نیروها واستفاده از چند هلیکوپتر و تحت هدایت موشه یعلون وزیر وقت جنگ رژیم صهیونیستی و با شهادت این سه مبارز به پایان رسید.

در جریان این عملیات و در حالیکه مبارزان در حال درگیری با نظامیان صهیونیست بودند، رمضان عبدالله شلح دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تماسی با شبکه الجزیره مسئولیت این عملیات را به عهده گرفته بود؛ عملیاتی که همچنان یک کابوس برای نظامیان صهیونیست به شمار می رود. 

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها