امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82793
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه ندای قدس ، سخنگوی مرکز پژوهش های اسرای فلسطینی اعلام کرد هم اکنون 15 خبرنگار و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه ندای قدس ، سخنگوی مرکز پژوهش های اسرای فلسطینی اعلام کرد هم اکنون 15 خبرنگار و روزنامه نگار رسانه های فلسطنی و غربی به دلیل فعالیت های مرتبط با شغل خود در زندان های رژیم صهیونیستی به سر می‌برند.

«ریاض الاشقر» که به مناسبت روز جهانی آزادی مطبوعات سخن می‌گفت، تاکید کرد حقوق روزنامه نگاران و خبرنگاران فلسطینی به شدت توسط صهیونیستها نقض می‌شود و خروج هر خبرنگار برای پوشش خبری یکی از فعالیت های فلسطینی به ویژه در کرانه باختری می‌تواند آخرین روزهای زندگی او را هم رقم بزند.

بر اساس آمار ارائه شده توسط این مرکز ، صهیونیستها طی سال 2013 بیش از 52 مورد روزنامه نگاران را بازداشت یا مورد ضرب وشتم قرار داده و طی سه ماهه اول سال میلادی جدید نیز 12 روزنامه نگار را بازداشته کرده اند.

هم اکنون 5 روزنامه نگار فلسطینی در بازداشت موقت به بسر می‌برند و بقیه نیز به دلیل فعالیت مرتبط با حوزه خبری خود توسط صهیونیستها دستگیر و به زندان محکوم شده‌اند.

انتهای پیام/ ج
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها