امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8280
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مدرسه شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم که توسط مؤسسه قرآنی بیت‌الأحزان حضرت ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مدرسه شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم که توسط مؤسسه قرآنی بیت‌الأحزان حضرت «زهرا(س)» و با مشارکت اداره‌کل اوقاف استان آذربایجان شرقی در شهرستان مراغه راه‌اندازی شده از سال تحفیظی جدید آغاز بکار کرد و نام‌نویسی از داوطلبان در این مدرسه تا 20 خرداد‌ماه 1392 ادامه دارد.
بنا بر این گزارش این مدرسه در فضایی حدود هزار متر مربع احداث و دارای شصت اتاق است که می‌تواند سالانه پذیرای صد قرآن‌آموز باشد، همچنین مدرسه شبانه‌روزی حفظ و تفسیر کل قرآن کریم «امام‌رضا(ع)» در جوار امامزاده «سید‌ابراهیم(ع)» روستای چکان و در سه کیلومتری شهرستان مراغه قرار دارد.
مؤسسه قرآنی بیت‌الأحزان‌ حضرت «زهرا(س)» دارای 120 شعبه در سراسر کشور است که طی روز‌های آینده هفت شعبه جدید این مؤسسه در استان سیستان‌وبلوچستان راه‌اندازی می‌شود.
مدرسه شبانه‌روزی حفظ و تفسیر «امام‌رضا(ع)» در جوار امامزاده «سید‌ابراهیم(ع)»

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یکی دیگر از برنامه‌های مؤسسه بیت‌الأحزان حضرت «زهرا(س)» راه‌اندازی شعبه نجف اشرف است که با محقق شدن این شعبه مؤسسه بین‌المللی خواهد شد.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها