امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8282
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 82
شرکت اپل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که کاربران جهانی از زمان راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی App Store در ژوئیه 2008 تاکنون بیش از 50 میلیارد ابزار و ...

شرکت اپل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که کاربران جهانی از زمان راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی App Store در ژوئیه 2008 تاکنون بیش از 50 میلیارد ابزار و برنامه را از این مرکز بارگذاری کرده‌اند.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، کاربران به طور میانگین در هر ثانیه 800 برنامه را از فروشگاه اینترنتی App Store بارگذاری می‌کنند تا با این اتفاق در هر ماه بیش از 2 میلیارد برنامه از این مرکز بارگذاری شود.

پنجاه میلیاردمین ابزاری که از مرکز App Store بارگذاری شد، نرم‌افزاری موسوم به Say the Same Thing by Space Inch بود که شخصی با نام "براندون آشمور"(Brandon Ashmore) ساکن شهر منتور در ایالت اوهایو آمریکا آن را بارگذاری کرد و با این اتفاق کارت هدیه 10 هزار دلاری اپل را دریافت کرد تا با این کارت به مبلغ یاد شده از این فروشگاه اینترنتی به صورت رایگان خرید کند.

"ادی کو"(Eddy Cue) مدیر مرکز نرم‌افزارها و خدمات اینترنتی اپل در این خصوص گفت: «شرکت اپل از شما کاربران و توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری تشکر فراوان می‌کند که در طول این مدت بارگذاری 50 میلیارد ابزار را باعث شدید».

وی در ادامه اظهار داشت: «فروشگاه اینترنتی App Store به طور کامل نوع استفاده کاربران از دستگاه الکترونیکی همراه را تغییر داد و چرخه‌ای در حوزه ابزارهای موبایلی به وجود آورد که در نهایت درآمدی بالغ بر 9 میلیارد دلار را از آن مراکز توسعه دهنده نرم‌افزاری کرد. ما بسیار خوشحالیم که در عرض کمتر از 5 سال توانستیم این رکورد را به دست آوردیم».

فروشگاه اینترنتی App Store در سال 2008 میلادی با 500 ابزار و برنامه فعالیت خود را آغاز کرد و هم‌اکنون بیش از 850 هزار ابزار در خود جا داده است و همچنین شامل 350 هزار برنامه اختصاصی برای رایانه لوحی iPad می‌شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها