امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82822
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نشانه‌های آمادگی برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه در مناطق و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نشانه‌های آمادگی برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه در مناطق و استان‌های مختلف این کشور به صورت برگزاری تجمعات رسمی در حال نمایان شدن است.

خبرنگار فارس در دمشق در این خصوص گزارش داد که استان «حسکه» در شمال شرقی سوریه جزو اولین استان‌های سوریه است که اقدام به برگزاری نشست‌های رسمی در این خصوص کرده است.

با اینکه این نشست‌ها به طور کامل به مسئله انتخابات اختصاص نیافته، اما مهمترین موضوع مورد بحث در آنها قضیه انتخابات و نحوه برگزاری آن و آمادگی تمام دستگاه‌ها و نهادهای رسمی برای تضمین روند انتخابات به بهترین شکل ممکن با توجه به شرایط خاص حاکم بر سوریه است.

در این نشست‌ها که «محمد زعال العلی»، استاندار حسکه نیز شرکت داشت، وی بر ضرورت تامین امنیت مراکز رای گیری و ممانعت از هرگونه مانع تراشی برسر برگزاری آن تاکید کرد.

استان حسکه از جمله استان‌های نسبتا آرام سوریه به شمار می‌آید، اگرچه اوضاع خدماتی به ویژه ارتباطات و برق در آن به دلیل حضور و فعالیت گروه‌های مسلح در وضعیت نامناسبی قرار دارد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها