امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82823
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «پدرو پاسوس کوئلیو» نخست‌وزیر پرتغال یکشنبه شب با اعلام پایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «پدرو پاسوس کوئلیو» نخست‌وزیر پرتغال یکشنبه شب با اعلام پایان چارچوب زمانی بسته حمایت مالی اعطایی اتحادیه اروپا و صندوق بین‌المللی پول به این کشور، گفت لیسبون دیگر درخواستی برای دریافت کمک‌های بیشتر ارائه نخواهد کرد.

به گفته کوئلیو، بازه زمانی بسته حمایت مالی کنونی روز 17 می (دو هفته دیگر) به پایان می‌رسد. وی که در برنامه‌ای در تلویزیون پرتغال صحبت می‌کرد، با بیان اینکه این تصمیم «در راستای منافع» کشور است، گفت: «دولت تصمیم گرفته است که از بدون ارائه درخواست برای دریافت برنامه پیشگیرانه دیگر، از برنامه نجات خارج شویم.»

بر اساس قوانین صندوق بین‌المللی پول و اتحادیه اروپا، کشورهای دریافت‌کننده بسته‌های مالی باید شروطی از جمله اجرای سیاست‌های ریاضتی را بپذیرند. همین قوانین است که در سال‌های اخیر به بروز تظاهرات‌های گسترده در کشورهای مختلف اروپا به خصوص کشورهایی که توان اقتصادی مناسبی ندارند، منجر شده است.
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها